Okulary dla sportowców

Komfort użytkowania i bezpieczeństwo dla aktywnych.


Dla osób uprawiających sport i aktywnie spędzających wolny czas salon optyczny POLOPTYK poleca dużą gamę okularów sportowych dla dorosłych i dzieci.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo oprawy sportowe i szkła okularowe wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów gwarantujących komfort i bezpieczeństwo ich użytkownikom.
Na zamówienie sprowadzimy również okulary pływackie ze szkłami korekcyjnymi.


Sportowcom szczególnie polecamy jednodniowe soczewki kontaktowe. Proszę zapoznać się z naszą ofertą.

 • Osoby bez wady wzroku oraz osoby noszące korekcyjne soczewki kontaktowe znajdą w naszych salonach gotowe okulary przeciwsłoneczne i okulary chroniące oczy, wyposażone w soczewki, posiadające specjalne filtry poprawiające kontrast i wyostrzające obraz.
 • Osoby z wadą wzroku noszące okulary mają możliwość wybrania oprawy sportowej, charakteryzującej się dużym kątem wygięcia. Nasz personel wykona odpowiednie pomiary i po optymalizacji zaproponuje Państwu szkła okularowe, które w największym stopniu spełniłyby oczekiwania i zapewniły komfort.
 • Szkła poliwęglanowe (lekkie i nietłukące) polecamy osobom grającym w piłkę, tenisa, jeżdżącym na rowerze.
 • Szkła polaryzacyjne redukujące odbicia światła od płaskich błyszczących powierzchni (śnieg, tafla wody) polecamy narciarzom, wędkarzom, żeglarzom i grającym w golfa.
 • Szkła barwione na przeróżne kolory proponujemy osobom, ceniącym sobie dobre samopoczucie i lubiącym kolorowe dodatki.


Nasz personel pomoże Państwu dobrać odpowiednią oprawę i szkła okularowe, których parametry zapewnią niezbędny komfort i bezpieczeństwo przy uprawianiu sportu.

 

 • ŚLEDŹ NAS NA:

 • UMÓW SIĘ NA BADANIE
  Opole, ul. Ozimska 9-11 tel. 77 456 52 93
  Opole, ul. Krakowska 34-36 tel. 77 402 20 15
  Krapkowice, oś. XXX-lecia 17 tel. 601 913 103
Script logo